Program Targów

TYLKO RAZ W ROKU PRZEZ JEDEN DZIEŃ ODBYWA SIĘ BABSKI DZIEŃ. W TYM ROKU JUŻ 4 MARCA 2017 OD 10:00 do 17:00.
AKTUALNY PROGRAM MIESIĄC PRZED WYDARZENIEM.
 

Jest to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, zapoznać się z nowościami, zrobić ciekawe zakupy, wysłuchać ciekawych wykładów i miło z przyjaciółmi spędzić czas.

Cała płyta Torwaru została podzielona na kilka stref, w których zostały zaplanowane interesujące działania.

CZĘŚĆ MEDYCZNA:

– wykonywane będzie przez cały dzień USG piersi

– badania wzroku i dobór odpowiednich soczewek

– kobiety mające problemy z kręgosłupem będą mogły zasięgnąć porad fizjoterapeutów oraz zapoznać się z ćwiczeniami, które powinny wykonywać

– w tej części kobiety będą mogły skorzystać z konsultacji dotyczących medycyny estetycznej

STREFA URODY: w tej części kobiety będą mogły skorzystać m.in.:

– analiza kształtu twarzy i dobór odpowiedniej fryzury

– analiza kolorystyczna i dobór koloru włosów również w analizie do sylwetki

– będzie można sprawdzić kondycję swoich włosów

– styliści fryzur

– makijażystki (makijaż na co dzień, makijaż biznesowy, triki w makijażu)

W tej części zostaną również przedstawione Firmy kosmetyczne, gabinety anty – aging, a także kosmetyki i makijaże na bazie kosmetyków mineralnych.

STREFA EKO ORAZ STREFA HIPOALERGICZNA tutaj będzie można zapoznać się z produktami eko, a także z podejściem holistycznym do swojego ciała.

STREFA HIPOALERGICZNA: czym jest alergia? sposoby na zdrowie? jak budować odporność organizmu? Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na pytania od odwiedzających Babski Dzień.

STREFA MODOWA – w części SHOWROOMU pokażą się projektanci, którzy mają nietuzinkową ofertę dla swoich Klientów a pokaz mody również wyjątkowej bielizny zachęci Panie do wiosennych zakupów.

STREFA BIELIZNY: to tutaj będzie można przy pomocy brafitterki dobrać odpowiedni biustonosz i również go zakupić. W ofercie Wystawców bielizny również biustonosze sportowe.

STREFA SPORTOWA i BE ACTIVE: będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi. Poza tym w tej części zapoznają się Panie z różnego rodzaju dietami i porozmawiają z fachowcami gdzie dowiedzą się czy dieta bezglutenowa jest dla wszystkich. Również porady jaka aktywność dla jakiej pani oraz jak dobrać pulsometr i czy jest on potrzebny.

STREFA POKAZÓW GOTOWANIA: w tej części przez cały dzień warsztaty gotowania, pokazy znanych kucharzy oraz warsztaty jak dobierać wino do potraw. Będzie można też od razu wypróbować smaków potraw i przenieść to na grunt pieleszy domowych.

STREFA SENS – spotkanie z ambasadorkami Akcji Solidarność ma SENS oraz liczne porady (psychologiczne, finansowe, relacje)

BABSKI DZIEŃ 12 marca 2016 na TORWARZE to również ogromna dawka wyjątkowych warsztatów i wykładów.

Zaplanowane są trzy sale wykładowe. PATRZ PROGRAM WYKŁADÓW.

TO TYLKO CZĘŚĆ NASZEGO PROGRAMU.

NA ZAKOŃCZENIE ZACZARUJE WSZYSTKICH ŚPIEWAJĄCA GWIAZDA!

Na scenie cały czas konkursy m.in. o: samochód na weekend z pełnym bakiem (to dla par, które przybędą), wyjazd do SPA, lot balonem, kolację we dwoje oraz kosmetyki, bieliznę itp.

UWAGA! ZERKAJCIE NA NASZEGO FB TAM BĘDZIEMY WSTAWIAĆ WIĘCEJ INFORMACJI!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM JUŻ 14 LUTEGO!!! JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNY NIŻ W POPRZEDNICH EDYCJACH!

UWAGA! ZERKAJCIE NA NASZEGO FB TAM BĘDZIEMY WSTAWIAĆ WIĘCEJ INFORMACJI!