Lubisz utrzymywać kontakt wzrokowy, a do tego głębokie doznania? Jeśli tak, warto zainteresować się pozycją bogini Indrani. Seks w tej pozie nie jest nadmiernie wymagający, a przy tym ogromnie satysfakcjonujący dla obu stron. Sprawdź jak wygląda pozycja bogini Indrani i dlaczego warto ją wypróbować.

  Jak wygląda pozycja bogini Indrani?

  Bogini Indrani należy do pozycji leżących, w których stroną aktywną jest mężczyzna. W Kamasutrze określana jest jako umiarkowana trudna. Choć nie wymaga akrobatycznych zdolności doświadczenie i elastyczność z pewnością się przyda. Pozycja bogini Indrani w 5 krokach:

  1. Kobieta kładzie się na plecach, przyciągając podkurczone i złączone nogi do klatki piersiowej.
  2. Mężczyzna klęka wsuwając członka w pochwę oraz chwyta kolana partnerki, pilnując aby były złączone.
  3. Kobieta zapiera się stopami pod pachami kochanka.
  4. Mężczyzna podpiera się na dłoniach, kładąc je obok ramion partnerki.

  Podczas stosunku kobieta może pieścić pośladki, plecy oraz tors partnera. Mężczyzna o ile jest dość sprawy, może również podobnie wykorzystać jedną rękę na której się dopiera. Podobną z nazwy oraz zapewniającą również głęboką penetrację jest pozycja bogini. Mimo bliskiego nazewnictwa są one jednak całkowicie inne – w jednej dominuje mężczyzna, w drugiej zaś kobieta.

  Ruchy w pozycji bogini Indrani

  Seks w pozycji bogini zapewnia ekstra głęboką penetrację. Warto więc przedtem zadbać o grę wstępną, która odpowiednio do tego przygotuje. Stroną aktywną w pozycji bogini jest głównie mężczyzna. To on nadaje tempo i wykonuje ruchy frykcyjne. Mężczyzna powinien zacząć powoli i delikatnie. Następnie stopniowo coraz głębiej zanurzać członka wewnątrz swojej partnerki.

  Kobieta ułożona w pozycji bogini może natomiast pomocniczo poruszać biodrami w górę, dół oraz delikatnie na boki. Do niej należy również dostosowanie głębokości penetracji. Przyciągając kolana mocno do klatki piersiowej, pozwoli partnerowi na głębokie ruchy frykcyjne. Jeśli jednak będzie to niekomfortowe, może odsunąć kolana sprawiając, że penetracja będzie zdecydowanie płytsza.

  Kto powinien spróbować pozycji bogini Indrani?

  Bogini Indrani świetnie sprawdzi się jako przełamanie rutyny, w szczególności jeśli lubicie kochać się utrzymując kontakt wzrokowy. Główna zaletą tej pozycji jest bardzo głęboka penetracja, umożliwiająca drażnienie punktu A. Znajduje się w odległym miejscu, tuż przy wejściu do szyjki macicy. Jego pobudzenie intensyfikuje wydzielanie śluzu, a do tego prowadzi do niezwykle silnego orgazmu pochwowego.

  Podczas seksu w pozycji bogini Indrani warto nieco poeksperymentować nie tylko z głębokością penetracji, ale również z kątem. Ten można modyfikować poprzez wypchnięcie bioder przez kobietę. Innym, nieco mniej angażującym sposobem jest podłożenie poduszki o odpowiednim gabarycie.

  Leave A Reply

  Nasz portal dostarcza informacji dotyczących ciąży, planowania ciąży, żywienia, a także znaczenia imion damskich i męskich. Chcemy pomóc Ci odkryć tajniki zdrowia i urody. Pamiętaj jednak, że nasze informacje należy traktować wyłączenie podglądowo, a kwestie dotyczące zdrowia konsultować zawsze ze specjalistą