Drzwi do nieba jest pozycją, którą można wykorzystać podczas seksu oralnego. W tym przypadku stroną adorowaną jest kobieta, zaś stroną aktywną partner. Jak wygląda pozycja seksualna drzwi do nieba?

  Jak wygląda pozycja drzwi do nieba?

  Pozycja seksualna drzwi do nieba skupia się na stymulacji oralnej kobiety. Komfortowe ułożenie partnerki wraz z oralnymi umiejętnościami mężczyzny, może zapewnić naprawdę sporo przyjemności. Pozycja drzwi do nieba w praktyce:

  1. Kobieta kładzie się na boku z lekko zgiętymi nogami, podpierając się na na przedramieniu.
  2. Mężczyzna kładzie się na boku za swoją partnerką, przyjmując pozycję przeciwstawną, tj. nogi umieszcza za plecami kobiety, zaś głowę od strony pośladków.
  3. Kobieta otwiera „drzwi do nieba” unosząc i zginając jedną nogę.
  4. Partner wchodzi od tyłu, umieszczając jedną rękę pod wyprostowaną nogę kobiet, drugą zaś kładzie na jej biodrze.
  5. Kiedy mężczyzna przyjmie docelową pozycję, kobieta może oprzeć zgiętą nogą na barkach partnera.
  6. Mężczyzna używając ust i języka pieści łechtaczkę, wargi sromowe oraz wejście do pochwy swoje partnerki.

  Ruchy w pozycji drzwi do nieba

  W przypadku tej pozycji aktywnością oraz umiejętnościami wykazuje się mężczyzna. Ma jednak całkiem spore pole do popisu. Może używać zarówno języka oraz ust jak i swoich palców. Otwarte biodra kobiety oferują sporo miejsca do stymulacji waginalnej oraz okolicznych stref erogennych – przykładowo wewnętrznej strony ud.

  Drzwi do nieba – kto powinien spróbować tej pozycji?

  Najlepszymi kandydatami do tej pozycji będą pary, które lubią seks oralny. Niejako wymogiem jest jednak, aby mężczyzna czerpał satysfakcję z samego ofiarowania przyjemności. Powinien w pełni poświęcić czas swojej partnerce, bez pośpiesznego oczekiwania otrzymania podobnej formy wdzięczności. Ta pozycja jest świetna na powolny seks – idealnie się więc sprawdzi podczas seksu tantrycznego.

  Drzwi do nieba sprawdzą się kiedy mężczyzna jest gotowy na przyjęcie uległej pozycji. Dla kobiety natomiast widok „pracującego” partnera może być bardzo podniecający, a do tego satysfakcjonujący. Jeśli nie boicie się bondage, będzie to jedna z lepszym pozycji oralnych. Mężczyzna może założyć kaganiec i smycz, natomiast kobieta kontrolować jego ruchy i dostęp do stref erogennych poprzez pociągając za smycz (kierując partnera w górę) lub puszczając (kierując ku dołowi).

  Wady pozycji drzwi do nieba

  W przypadku pozycji drzwi do nieba, nie będzie ona zbyt dobrym wyborem jeśli kobieta jest zmęczona. Choć nie jest ona stroną szczególnie aktywną, to podpiera swoje ciało na przedramieniu. Na leniwe poranki lub senne wieczory lepiej sprawdzi się ułożenie kobiety na plecach podobnie jak w przypadku pozycji misjonarskiej.

  Każda pozycja ma wiele do zaoferowania, a jednocześnie posiada również słabe strony. Warto więc eksperymentować oraz stale poznawać siebie nawzajem.

  Pozycja drzwi do nieba z ekstra przyjemnością dla dwojga

  Wykorzystując tą pozycję na początku stosunku, kobieta może rozpalać podniecie swoje partnera masując jego ciało oraz genitalia wolną ręką. W tym przypadku wystarczy lekko skręcić tułów w stronę mężczyzny. Dla partnera może być naprawdę podniecające, tym bardziej, że skupiony na oralnych igraszkach nie jest w stanie sięgnąć wzrokiem i przewidzieć gdzie skierujesz swoją dłoń.

  Leave A Reply

  Nasz portal dostarcza informacji dotyczących ciąży, planowania ciąży, żywienia, a także znaczenia imion damskich i męskich. Chcemy pomóc Ci odkryć tajniki zdrowia i urody. Pamiętaj jednak, że nasze informacje należy traktować wyłączenie podglądowo, a kwestie dotyczące zdrowia konsultować zawsze ze specjalistą