Pozycja motyla spodoba się osobom, które szukają odskoczni od tradycyjnego misjonarza. Układ obojga partnerów jest podobny jak w pozycji misjonarskiej, jednak penetracja odbywa się pod innym katem. Co najlepsze, w przeciwieństwie do niektórych pozycji z Kamasutry, nie wymaga akrobatycznych zdolności.

  Jak wygląda pozycja motyla?

  Pozycja na motyla jest jedną z najłatwiejszych i najbardziej satysfakcjonujących póz dla par, które chcą urozmaić swoje życie seksualne bez nadmiernego wysiłku.

  W pozycji motyla partnerka kładzie się na plecach, unoszą nogi i oplatając je wokół szyi partnera. Pośladki powinny spoczywać na krawędzi łóżka, stołu lub innej powierzchni. Mężczyzna chwyta dłońmi biodra kobiet oraz wykonuje ruchy penetrujące w pozycji stojącej.

  Ruch

  Podczas wykonywania ruchu penetrującego ważne jest, aby obie strony utrzymywały swoje ciała w synchronizacji. Partnerka powinna delikatnie wypchnąć biodra do przodu, podczas gdy partner wsuwa przyrodzenie. Ta pozycja pozwala na ekstra głęboką penetrację, która może być niesamowicie satysfakcjonująca dla obu stron.

  Modyfikacje pozycji motyla, których warto spróbować

  Pozycja seksualna motyla jest popularna wśród par szukających nowych doświadczeń. Można ją łatwo zmodyfikować, aby zwiększyć zarówno przyjemność, jak i intensywność. Najprostszą modyfikacją jest zmiana kąta penetracji. Partnerka może położyć się na płaszczyźnie poziomej, skośnej w dół lub skośnej w górę. Jeśli nie macie takiej możliwości, kąt penetracji można dostosować poprzez podłożenie poduszki lub zwiniętego koca pod biodra kobiety.

  Kolejną modyfikacją jest zmiana kąta ustawienia nóg partnerki. Może ona oplatać szyję mężczyzny pod kątem 90 stopni jak i nieco zwiększyć kąt lub zmniejszyć poprzez przyciągnięcie nóg do klatki piersiowej.

  Eksperymentując z tempem ruchów oraz kątem i głębokością penetracji, będziecie zaskoczeni jak duży wpływ mogą mieć takie na pozór małe zmiany. Przy odrobinie kreatywności na pewno znajdziecie idealną kombinację, która doprowadzi Was obojga do szczytu seksualnej rozkoszy.

  Pozycja na motyla – dla kogo?

  Pozycja na motyla sprawdzi się świetnie w przypadku par lubiących zachować kontakt wzrokowy. Umożliwia również głębszą penetrację niż w przypadku klasycznych pozycji seksualnych, takich jak na przykład misjonarz. Ręce partnera mogą spoczywać na biodrach lub może pieścić łechtaczkę i ciało kobiety potęgując doznania płynące z pozycji motyla.

  Podobnie jak wiele innych pozycji, motylek umożliwia wprowadzenie do zabawy wibratora. Świetnie sprawdzi się stymulator łechtaczki, który umożliwi kobiecie czerpanie dodatkowej przyjemności. W takim przypadku mężczyzna będzie nieco wyręczony, a tym samym będzie mógł skierować więcej uwagi na czerpanie przyjemności z pozycji motylka.

  Pozycja motyla nie jest wymagającą. Zarówno kobieta jak i mężczyzna przyjmują komfortową pozycję. Żadna ze stron nie musi podtrzymywać ciężaru ciała drugiej osoby. To sprawia, że motylek jest idealny do czerpania przyjemności z długiego stosunku. Co więcej umożliwia również płynne przejście do pozycji bocznych lub tylnych.

  Podsumowanie

  Pozycja seksualna motyla jest doskonałym sposobem na przełamanie rutyny i wniesienie powiewu świeżości do sypialni. Dzięki połączeniu głębokiej penetracji i stymulacji łechtaczki zapewnia mnóstwo przyjemności dla obu partnerów. A co najlepsze istnieje mnóstwo odmian, które możesz wypróbować, aby znaleźć to co sprawdza się najlepiej.

  Leave A Reply

  Nasz portal dostarcza informacji dotyczących ciąży, planowania ciąży, żywienia, a także znaczenia imion damskich i męskich. Chcemy pomóc Ci odkryć tajniki zdrowia i urody. Pamiętaj jednak, że nasze informacje należy traktować wyłączenie podglądowo, a kwestie dotyczące zdrowia konsultować zawsze ze specjalistą