Pozycją na żabę występuje w wielu modyfikacjach, jednak wszystkie z nich dotyczą odnoszą się ustawienia, w którym mężczyzna znajduje się za swoją partnerką. Żabka nie jest wymagającą, a przy tym stanowi świetna alternatywę dla dobrze znanej pozycji na pieska. Jak wygląda pozycja na żabkę i komu się spodoba?

  Jak wygląda pozycja seksualna na żabę?

  Pozycja na żabkę jest jedną z wielu, które inspirację czerpią z natury! Istnieje wiele odmian tej pozycji, poniżej skupimy się na najpopularniejszej z nich. Poza ta jest podobna do pozycji na pieska, w tym przypadku, również mężczyzna jest stroną dominującą.

  Kobieta kładzie na brzuchu oraz podwija mocno rozchylone nogi. Przypomina to nieco styl pływacki „żabkę”, w momencie kiedy przyciąga się nogi, aby następnie wypchnąć nadając pęd podczas pływania. Mężczyzna kładzie się na plecy partnerki z podobnie ustawionymi, rozchylonymi nogami.

  Modyfikacje pozycji żaby

  W modyfikacji pozycji żaby, kobieta może nieco unosić tułów opierając się na przedramionach. Mężczyzna może natomiast w podobny sposób odciążyć partnerkę. Ciało partnera zamiast spoczywać na plecach kobiety, może unosić się podpierając na ramionach.

  Pozycja żabki umożliwia również dostosowanie kąta penetracji. Pierwszą opcją jest zmiana ustawienia pośladków kobiety – mogą być one w pozycji neutralnej, ściągnięte lub wypięte. Kolejną opcją jest ułożenie ciała mężczyzny. Jak wcześniej, może spoczywać na plecach kobiety lub unosić się tuż nad nimi.

  Pozycja żabki – dla kogo?

  Pierwszorzędnymi kandydatami do żabki będą przede wszystkim pary preferujące pozycje tylne. Nieco ułatwione zadanie w tej pozie będą miały osoby, które pływają żabką. Ustawienie nóg będzie w tym przypadku całkowicie intuicyjne.

  Żabka jest świetną alternatywą dla pozycji na pieska. Sklejenie ciał obojga partnerów daje jednak poczucie większej bliskości i intymności. Mężczyzna może zaskakiwać partnerkę pocałunkami w tylny obszar szyi oraz plecy. Pozycją na żabę umożliwia, również głęboką penetrację oraz stymulację punktu A, którego drażnienie pobudza wydzielanie śluzu wewnątrz pochwy.

  Klasyczne wersja żabki ma jednak również swoje słabe strony. Główną z nich jest niewielkie pole po popisu dla mężczyzny jeśli chodzi o pieszczoty łechtaczki czy piersi. Można jednak w prosty sposób temu zaradzić poprzez wprowadzenie tak drobnych modyfikacji jak nieznaczne uniesienie tułowia partnerki.

  Leave A Reply

  Nasz portal dostarcza informacji dotyczących ciąży, planowania ciąży, żywienia, a także znaczenia imion damskich i męskich. Chcemy pomóc Ci odkryć tajniki zdrowia i urody. Pamiętaj jednak, że nasze informacje należy traktować wyłączenie podglądowo, a kwestie dotyczące zdrowia konsultować zawsze ze specjalistą