W pozycji bogini strona aktywną jest kobieta. Charakterystyczne dla tej pozy są wyeksponowane piersi, które mężczyzna może podziwiać oraz oczywiście otaczać je swą troską. W artykule omówimy jak wygląda pozycja bogini oraz jakie doznania może zapewnić.

  Jak wygląda pozycja bogini?

  Pozycja bogini jest modyfikacją klasycznego jeźdźca. Różnica polega na innym ustawieniu nóg obojga partnerów. Stabilniejsze podparcie ciała kobiety ułatwia wykonywanie wznoszących ruchów penetrujących. W przypadku jeźdźca wymagają one nieco większego zaangażowania. Jeśli jesteś osobą, która lubi kontrolować sytuacją, z pewnością będzie to dobry wybór. Pozycja bogini w kilku krokach:

  1. Mężczyzna kładzie się na plecach z nogami zgiętymi w kolanach, opierając stopy stabilnie na podłożu.
  2. Kobieta rozsiada się na swoim kochanku, opierając zgięte nogi o klatkę piersiową partnera. Kolejna zapiera się dłońmi o jego uda.
  3. Mężczyzna może pieścić dłońmi ciało partnerki lub wygodnie umiejscowić je na talii.

  Ruchy w pozycji bogini

  Jak przystało na boginię, to od niej zależy jakie będzie wykonywać ruchu. Mogą być w górę i dół, posuwiste lub zataczając okręgi bez zbytniego odrywania pośladków od ciała mężczyzny. Do kobiety należy również nadawanie tempa akcja.

  Mężczyzna choć ma niewielkie pole manewru może wykonywać lekkie pchnięcia bioder zsynchronizowane z ruchami partnerki. W miarę potrzeby może również pomóc unosić się kobiecie trzymając ją za biodra lub pośladki. Jeśli nie ma potrzeby, jego ręce mogą zająć się pieszczeniem ulubionych stref erogennych kobiety.

  Pozycja bogini – kto ją polubi?

  Pozycja bogini zapewnia głęboką penetrację i jest idealna dla par, które lubią powolny i intymny seks. Aby zwiększyć poziom intymności, para może patrzeć sobie w oczy podczas kochania się. Głównymi kandydatami będą oczywiście pary, które preferują dominującą pozycję kobiety. W tym przypadku z pewnością będzie to miła odmiana od dobrze znanego jeźdźca.

  Złączenie nóg przez kobietę, powoduje, że penetracja jest naprawdę intensywna. Efektem jest silna stymulacja ścianek pochwy, a także niezwykle intensywne doznania seksualne dla mężczyzny. Dodatkowy, w tej pozycji kobieta może również zaciskać mięśnie dnia miednicy. Ucisk może odbywać się zarówno podczas intensywnych ruchów w górę i dół jak i delikatnych posuwistych. Dzięki temu zapewnicie sobie dodatkowy bodziec, który spotęguje doznania.

  W kamasutrze znajdziemy masę pozycji o różnym stopniu zaawansowania. Podobną z nazwy jest pozycja bogini Indrani. Choć intuicyjnie zdawałoby się, że mogą być bliźniacze są to całkowicie różne pozy. W jednej aktywną stroną jest kobieta, zaś w drugiej mężczyzna. To co je łączy to złączone nogi kobiety, które mocno zacieśniają ścianki pochwy.

  Czerp więcej przyjemności z pozycji bogini

  Pozycja bogini pozwala mężczyźnie stymulować piersi kobiety, podczas kiedy to ona wykonuje lwią część pracy. Może być jeszcze bardziej przyjemna dzięki użyciu wysokiej jakości lubrykantu przed rozpoczęciem seksu. Pomoże to zmniejszyć tarcie i sprawi, że doświadczenie będzie przyjemniejsze dla obojga partnerów. Przy odrobinie cierpliwości znajdziecie taką konfigurację, która będzie satysfakcjonująca dla Was obojga.

  Leave A Reply

  Nasz portal dostarcza informacji dotyczących ciąży, planowania ciąży, żywienia, a także znaczenia imion damskich i męskich. Chcemy pomóc Ci odkryć tajniki zdrowia i urody. Pamiętaj jednak, że nasze informacje należy traktować wyłączenie podglądowo, a kwestie dotyczące zdrowia konsultować zawsze ze specjalistą